top of page

Hizmetlerimiz

Kurumsal Diyetisyenlik

Şirketinizin çalışan performansını artırmak , sağlık giderlerini azaltmak ve iş akışını artırmak amacı ile kilo kontrolü , sağlıklı beslenme , sağlık risklerini azaltma ve sağlıklı yaşam bilinci kazanmak için alanında uzman diyetisyenimiz kurumunuza diyetisyenlik hizmeti verir.

Kurumsal diyetisyenlik hizmeti ile ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra şirketinize uygun olan süre ve sıklıkta diyetisyen görüşmesi yapılmasını , vücut analizi alınmasını ( kilo , vücut yağ oranları , bel çevresi ölçümü ) ve online danışmalık hizmeti verilmesini kapsar. Çalışanlarınızın beslenme konularında sorularının cevaplanması,  öğün hatırlatma hizmeti ile sağlıklı öğün takibi yapılması, özel gün ve seyahatler için beslenme programı hazırlanması hizmeti verilir.

 

Beslenme Eğitimleri

Kurumsal diyetisyen hizmeti alan şirketlerde beslenme bilgilerini artırmak için yapılan eğitim içeriğini kapsar. Amacı sağlıklı beslenme davranışının kilo kontrolü sağlamak ve hastalık risklerini azaltmak için uygulanmasına destek vermektir. Konular raporlama sırasında ofis çalışanlarının eğitim ihtiyacının belirlenmesi ile beslenme konularındaki  bilgi ihtiyacına göre hazırlanır.

Fuar & Kongre & Tanıtım

Fuar, Kongre, Tanıtım gibi etkinliklerinize diyetisyen, psikolog, Spor eğitmeni kadromuz ile destek olabiliriz. sizin için Etkinlik içeriği hazırlama, sunma gibi konularda size destek oluruz.

 

Beslenme Atölyesi

Şirket Çalışanları için beslenme bilgilerini artırmak için yapılan ekip olarak yapılan salon çalışmasıdır. Amacı sağlıklı beslenme davranışının kilo kontrolü sağlamak ve hastalık risklerini azaltmak için uygulanmasına destek vermektir. Şirketinizin belirlediği gün ve saat aralığında 1 saat workshop yapısında interaktif eğitimlerdir.

Ofiste Spor Eğitimleri

Medikal Fitness’ın amacı; kişiye odaklı var olan metabolik sorunları gözden kaçırmadan ve var ise eklem ya da omurga sorunlarına yönelik hareketler dizisini seçerek programın oluşturularak, kişinin egzersiz ile tedavi edilmesidir. Bunun yanında, sağlık problemi yaşamayanların da bilinçli egzersize yönlendirilmesi amacını taşır.

Unutulmaması gereken nokta ise, stresle birlikte mesleki yaşantımızdan dolayı zaten olumsuz bir postür ile karşı karşıya olduğumuzdur.

 

bottom of page