top of page

Ekibimiz

Diyetisyen
Tuğçe Altan Bahçe

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan Tuğçe Altan Bahçe, profesyonel iş hayatına Alman Hastanesi’nde diyetisyen olarak başladı.


15 yıllık iş hayatında sırasıyla İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Profesör Dr. Osman Müftüoğlu Kliniği (Yaşasın Hayat) ve Dermamed Polikliniği’nde sağlıklı beslenme & kilo yönetimi ile ilgili diyetisyen olarak görev aldı.


2014 yılında kendi kliniği ile sağlığın sadece bireysel değil kurumsal hayatın içinde olması gerektiği, çalışan sağlığını artırmanın şirket verimliliğini ve bağlılığını
sağladığını anlatmak için Pozitif Beslenme kurumsal projelerini başlattı.


Halen şirketlerde motivasyonu artırmak & kurumsal sağlığı korumak için farklı hizmet, eğitim ve etkinliklerle Pozitif Beslenme Hizmetleri’nin kurucu ortağıdır.

Diyetisyen 
Elif Küçük

 

Londra’da 1984 yılında dünyaya gelen Elif Küçük Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde ki eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayıp, 2007 yılında Kayseri Anakalp Hastanesi’ nde kurum, klinik ve poliklinik diyetisyeni olarak göreve başladı. 2008 yılında Türkiye’nin en önemli gruplarından biri olan Acıbadem Sağlık Grubu’na geçiş yaptı. İlk olarak Acıbadem Kayseri Hastanesi’ nde ardından Acıbadem Kadıköy Hastanesi ve Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’ nde 2015 yılına kadar görev yaptı. 

Diyetisyenlik görevine başladığı ilk günden bu yana yazılı ve görsel medyada yer alan Uzm. Dyt. Elif Küçük mesleğini akademik düzeye taşımak amacıyla Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Birçok kongre ve konferanslara katılan Uzm. Dyt. Elif Küçük daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla; özel diyetleri ve tecrübelerine güvenerek internet sayfası üzerinden online diyet ile kişiye özel programlarıyla danışanlarına hizmet vermeye başladı. Başarılı bir iş ve aile hayatı olan Elif Küçük evli ve bir çocuk annesidir.

bottom of page